Hjem ::  Kvinne Moteklær ::  Kjoler ::  brann Stilig Kroppstett Kjole Skiftet Skjede Kjole Ut på byen Formelle Fest Cocktail Vintage Enkel Sofistikert Kvinne,Ensfarget FargeblokkPeter Topp kvalitet #05512736
Afbeeldingen (klik op de foto):
brann Stilig Kroppstett Kjole Skiftet Skjede Kjole Ut på byen Formelle Fest Cocktail Vintage Enkel Sofistikert Kvinne,Ensfarget FargeblokkPeter Topp kvalitet #05512736
brann Stilig Kroppstett Kjole Skiftet Skjede Kjole Ut på byen Formelle Fest Cocktail Vintage Enkel Sofistikert Kvinne,Ensfarget FargeblokkPeter Topp kvalitet #05512736
brann Stilig Kroppstett Kjole Skiftet Skjede Kjole Ut på byen Formelle Fest Cocktail Vintage Enkel Sofistikert Kvinne,Ensfarget FargeblokkPeter Topp kvalitet #05512736
brann Stilig Kroppstett Kjole Skiftet Skjede Kjole Ut på byen Formelle Fest Cocktail Vintage Enkel Sofistikert Kvinne,Ensfarget FargeblokkPeter Topp kvalitet #05512736


brann Stilig Kroppstett Kjole Skiftet Skjede Kjole Ut på byen Formelle Fest Cocktail Vintage Enkel Sofistikert Kvinne,Ensfarget FargeblokkPeter Topp kvalitet #05512736

kr. 634,81  kr. 418,75

  • Modell: #05512736
  • 950 stk. på lager

Dodaj do koszyka:

brann Stilig Kroppstett Kjole Skiftet Skjede Kjole Ut på byen Formelle Fest Cocktail Vintage Enkel Sofistikert Kvinne,Ensfarget FargeblokkPeter Topp kvalitet

Spesifikasjon
Anledning Fest/Cocktail, Formelle, Ut på byen,
Stil Sofistikert, Enkel, Vintage,
Sesong Høst, Vinter,
Kjoletye Skjede, Skiftet, Kroppstett Kjole,
Kjønn Kvinne,
Farge Hvit,
Mønster Fargeblokk, Ensfarget,
Design Rynket, Blonde, Sløyfe, Perler,
Halslinje Peter Pan krage,
Midjetype Høyt liv,
Tykkelse Medium,
Elastisitet Mikroelastisk,
Stoff Akryl, Polyester, Spandex,
Ta vare på meg Vask på vrangen, Vask med liknende farger, Håndvask, Tørk flat,
Kjolelengde Ovenfor knéet,
Ermelengde Langermet,
Skulderbrødde (cm) 32.5,33.5,34.5,35.5,
Bystemål (cm) 88,92,96,100,
Livmål (cm) 68,72,76,80,
Hoftemål (cm) 91,95,99,103,
Ermelengde (cm) 61,61.5,62,62.5,
Plagglengde (cm) 81,83,85,87,
Spesielle forslag Denne modellen har en presis størrelse.,
مواصفات
Forsiden BO,
Skriv omtale